1000837

Beauty collagen

Beauty collagen

30 tableta

1.899

në dorë

beauty colagen albanija

Pse duhet të përdorim suplemente ushqimore shtesë?

Kompensoni kolagjenin e humbur!

Me plakjen, pirjen e duhanit, konsumimin e sheqerit dhe ndikimin e faktorëve të mjedisit, sasia e kolagjenit fillon të reduktohet. Duke marrë kolagjenin si suplement, ai ndihmon që të keni një pamje të shëndetshme, rinore dhe plot shkëlqim të lëkurës.

Nutriplus Beauty Collagen në tableta është një suplement dietik me përzierje të hidrolizuar të kolagjenit të gjedhit tipi 1 dhe 3 (1000 mg në një tabletë) dhe vitaminës C, i krijuar për lëkurën. Vitamina C mundëson ruajtjen e energjisë normale të metabolizmit, redukton lodhjen dhe rraskapitjen, si dhe normalisht formon kolagjenin e nevojshëm për funksionimin normal të lëkurës, enëve të gjakut, kërcive, kockave, dhëmbëve, mishrave të dhëmbëve dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ.

Dozat ditore të rekomanduara nuk duhet të kapërcehen. Kujdes të veçantë përpara përdorimit i rekomandohet shtatzënave, nënave që ushqejnë me gji dhe pacientëve që përdorin medikamente.

Rekomandohet që të rriturit të konsumojnë 2 tableta në ditë. I përshtatshëm për të rriturit mbi 18 vjeç.
FARMASI 2021 - tė gjitha tė drejtat tė rezervuara
DESIGNER