1000762

Serenity çajra bimorë

Shije pjeshke

30 x 1,7 gr

1.359

në dorë

serenity albanija

Pse duhet të përdorim suplemente ushqimore shtesë?

DO T’JU SURPRIZOJË SESI VEPRON KJO PËRZIERJE E MAGJISHME ÇAJRASH!

Për ata që duan të jenë në formë, Nutriplus ju sjell çajrat Serenity, të krijuar si një kombinim perfekt i bimëve të duhura në masa të caktuara. Ato vijnë në 4 aroma të shijshme: pjeshkë, limon, mjedër dhe Earl Grey.

Përbërësit bazë

ÇAJI I ZI Vepron si antioksidant, rregullon nivelin e sheqerit në gjak dhe mbështet shëndetin kardiovaskular.
ÇAJI JESHIL Ndihmon në dobësim. Është një diuretik i shkëlqyer dhe ndihmon që të zgjidhni edemat. Lufton kundër stresit dhe ka efekt qetësues.
KARDAMONI Ndihmon tek shqetësimet e tretjes dhe fryrjet. Ka veprim antiseptik.
MARSHMALLOW Parandalon kapsllëkun, të përzierjat dhe të vjellat. Përmirëson punën e stomakut dhe të zorrëve.
HIBISKUS Balancon presionin e gjakur, redukton kolesterolin, është diuretik, ndihmon sistemin tretës dhe lehtëson kapsllëkun dhe fryrjet.

Përzieni një bustinë çaji (1,7 gr) me 350 ml ujë të ftohtë ose të nxehtë. I përshtatshëm për të rriturit mbi 18 vjeç.
FARMASI 2021 - tė gjitha tė drejtat tė rezervuara
DESIGNER