9700791

Nutriplus Grain Instant kafe në bustina

MË SHUMË SE kafe

16 x 2g

499

në dorë

Pse duhet të përdorim suplemente ushqimore shtesë?

FILLONI DITËN ME DOZËN E DUHUR TË ENERGJISË DHE PËRSHPEJTONI METABOLIZMIN!

Instant Nutriplus Grain kafe ju ndihmon që të ruani një nivel të lartë energjie gjatë ditës. Përbërja: kokrra në formë pluhuri 60% (elbi dhe thekra), kafe 40%

Kujdes të veçantë përpara përdorimit i rekomandohet shtatzënave, nënave që ushqejnë me gji dhe pacientëve që përdorin medikamente.

Shtoni 1 lugë çaji (2 g) kafe instant në 175 ml ujë të ngrohtë dhe përziejeni mirë. Servireni të ngrohtë ose të ftohtë.
FARMASI 2021 - tė gjitha tė drejtat tė rezervuara
DESIGNER