9000405

Instant Nutriplus Chicory Collagen kafe

MË SHUMË SE kafe

100 g

1.599

në dorë

Pse duhet të përdorim suplemente ushqimore shtesë?

FILLONI DITËN ME DOZËN E DUHUR TË ENERGJISË DHE PËRSHPEJTONI METABOLIZMIN!

Me kafen Instant Nutriplus Chicory Collagen ju mund të rrisni sasinë e kolagjenit, si dhe të kënaqeni me kafen e shkëlqyer. Vetëm 3 filxhanë kafe përmbajnë rreth 1000 mg kolagjen. Përbërja: çikore 51%, kafe 34%, tipi 1 dhe tipi 3 i kolagjenit të hidrolizuar të gjedhit 15%.

Kujdes të veçantë përpara përdorimit i rekomandohet shtatzënave, nënave që ushqejnë me gji dhe pacientëve që përdorin medikamente.

Shtoni 1 lugë çaji (2 g) kafe instant në 175 ml ujë të ngrohtë dhe përziejeni mirë. Servireni të ngrohtë ose të ftohtë.
FARMASI 2021 - tė gjitha tė drejtat tė rezervuara
DESIGNER