9700701

Chicory Instant kafe

MË SHUMË SE kafe

100 g

999

në dorë

Pse duhet të përdorim suplemente ushqimore shtesë?

FILLONI DITËN ME DOZËN E DUHUR TË ENERGJISË DHE PËRSHPEJTONI METABOLIZMIN!

Nutriplus Chicory Instant kafe ndihmon në funksionimin e rregullt të organit tretës Përbërja: çikore 60%, instant kafe 40%

Kujdes të veçantë përpara përdorimit i rekomandohet shtatzënave, nënave që ushqejnë me gji dhe pacientëve që përdorin medikamente.

Shtoni 1 lugë çaji (2 g) kafe instant në 175 ml ujë të ngrohtë dhe përziejeni mirë. Servireni të ngrohtë ose të ftohtë.
FARMASI 2021 - tė gjitha tė drejtat tė rezervuara
DESIGNER