1000759

Aloe Glow

ME AROMË NATYRALE MANGOJE

450 ml

2.149

në dorë

aloe glow albania

Pse duhet të përdorim suplemente ushqimore shtesë?

PIJE SHUMËPËRDORIMSHME E DOBISHME ME ALOE VERA TË ÇMUAR

Indi xhel nën shtresën e dhe me gjemba të bimës së aloe verës jashtme të trashë është i mbushur me vitamina, minerale, antioksidantë dhe aminoacide. Përdorimi i lëngut të aloe verës njihet prej kohësh si një nga mënyrat për të ruajtur shëndetin e mirë. Pija Aloe Glow përmban lëng të pastër, të përftuar nga gjethet e aloe vera.

Përfitimet e Aloe Vera

• burim i pasur i antioksidantëve
• ndihmon në trajtimin e produkteve të lëkurës
• rregullon problemet me tretjen
• mund të përmirësojë shëndetin dentar

Shkëlqeni me Aloe Glow

Pija Aloe Vera me aromë mango përmban antioksidantë, të cilët mund të lehtësojnë probleme të ndryshme të lëkurës si dhe përmirëson pamjen e lëkurës. Është gjithashtu e shkëlqyer si stimulues i tretjes dhe gjithashtu ndihmon në përmirësimin e shëndetit të dhëmbëve.

Dozat ditore të rekomanduara nuk duhet të kapërcehen. Kujdes të veçantë përpara përdorimit i rekomandohet shtatzënave, nënave që ushqejnë me gji dhe pacientëve që përdorin medikamente.

Rekomandohet që të rriturit të konsumojnë në ditë një lugë (15 ml) produkt në gjysmë gotë uji (120 ml). I përshtatshëm për të rriturit mbi 12 vjeç.
FARMASI 2021 - tė gjitha tė drejtat tė rezervuara
DESIGNER