9700492

Smart form

Thjesht aroma të parezistueshme

80gr

459 L

Porosit

ikone-gluten-gmo-vegan_1.png

Pse duhet të përdorim suplemente ushqimore shtesë?

Thjesht aroma të parezistueshme

Gama karakteristike e aromës në këtë përzierje të ekuilibruar stimulon të gjitha shqisat tuaja. Çaji jeshil, shqopa, rozmarina, kanella, koperi, lëkura e limonit, kërcelli i qershisë, aromë e limonit, bëjnë një përzierje bimore të pazakontë, të fuqishme dhe të freskët.

LLOJI: Çaj bimor i përzier

PËRBËRËSIT: Çaj Jeshil, shqopë, rozmarinë, kanellë, kopër, lëkurë limoni, kërcell qershie, aromë limoni.

ORIGJINA: Paraguai

VJELJA: Dimër

SASIA: 80g

TEMPERATURA E UJIT: 100 °C

KOHA E PËRGATITJES: 5-8 minuta

Një pije me traditë Çajrat bimorë përgatiten nga fruta të thata, lule, erëza dhe barishte. Përveçse janë të shijshme, disa çajra bimorë kanë një efekt të dobishëm në shëndet dhe janë përdorur për qindra vjet si një ilaç natyral për sëmundje të ndryshme.
FARMASI 2021 - tė gjitha tė drejtat tė rezervuara
DESIGNER