btn dz1 a k

btn-fb.pnginicnbtn-tw.png btn login1 a k

toptab11a k toptab2a k

ALB KS januar 2020 BTN

FARMASI VIDEO

Mountain View

grid tab1a kgrid tab2a k

grid tab3a kgrid tab4a kgrid tab5a k

 • DOLE BANNER

  Udhėto me ne!

  FARMASI tė shpėrblen me udhėtime!

  shikoni vizitėn tonė mė tė fundit nė Fabrikėn e Farmasi nė Stamboll

  VIDEO

   

TË REJA

footer tab 1a kfooter tab 2a kfooter tab 3a kfooter tab 4a k

footer-logo.png

FARMASI ALBANIA SH.P.K.
Rruga Bajram Curri. Godina 1 Maji. Hyrja 12 Apartamenti 49, tek lulishte 1 Maji, Tiranë, Shqipëri
tel: +35542260017 | cet: +355697560831
e-mail: info@farmasi.al

footer fbinicndlefooter tw

LETER INFORMUESE

Abonohu nė letrat tona informuese dhe merrni njoftime rreth tė rejave dhe ofertave nė FARMASI

FARMASI 2018 - tė gjitha tė drejtat tė rezervuara

designer17.png

Toggle Bar